Lietuvas pilsētā Paņevežas trekā aizvadītas starptautiskās jaunatnes treka riteņbraukšanas sacensības, kurās startēja arī Latvijas sportisti. Omniuma kopvērtējumā jauniešu konkurencē astoto vietu izcīnīja Roberts Andersons, kamēr komandu sprintā Latvijas junioriem septītā pozīcija. Foto: Tomas Gaubys.

Latvijas treka riteņbraucējs Ainārs Ķiksis otrdien Maskavā esošajā Krilatskas velotrekā izcīnīja trešo vietu Krievijas atklātā čempionāta sacensībās sprinta distancē elites vīru konkurencē.

Atzīstamus rezultātus aizvadītās nedēļas nogalē Beļģijas pilsētā Ģentē notiekošajās UCI 1 kategorijas treka riteņbraukšanas sacensībās “International Belgian Trackmeeting” sasniedza Latvijas sportists Ainārs Ķiksis, kurš izcīnīja ceturto vietu kēringā, bet sprintā tika klasificēts septītajā pozīcijā.

Latvijas treka riteņbraucējs Vitālijs Korņilovs nedēļas nogalē Francijā notiekošajās Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) 1. kategorijas sacensībās “Coupe de France Fenioux Piste” izcīnīja ceturto vietu četru kilometru iedzīšanā, bet omniumā bija 19. pozīcijā.

Latvijas treka riteņbraucējs Ainārs Ķiksis noslēdzis dalību pasaules meistaru (senioru) čempionātā. Komandu braucienā Ķiksis kopā ar sportistiem no Krievijas un Japānas izcīnīja bronzas medaļu.

Latvijas treka riteņbraucējs Ainārs Ķiksis ASV pilsētā Losandželosā notiekošajā pasaules meistaru čempionātā izcīnījis otro zelta medaļu V45 – 49 grupā. Mūsu sportists, demonstrējot lielisku sniegumu, triumfēja sprinta sacensībās. Ķiksis iepriekš uzvarēja arī 750 metru individuālajā braucienā.

Latvijas treka riteņbraucējs Ainārs Ķiksis naktī uz otrdienu ASV pilsētā Losandželosā notiekošajā pasaules meistaru čempionātā izcīnīja zelta medaļu 750 metru individuālajā braucienā. Mūsu sportists distanci veica pēc 48,170 sekundēm, kas ir jauns pasaules meistaru rekords.

Aizvadītās nedēļas nogalē Lietuvā norisinājās UCI 1. kategorijas elites treka riteņbraukšanas sacensības “Panevezys 2018”, kurā startēja arī divi Latvijas trekisti – Ainārs Ķiksis un Vitālijs Korņilovs. 1000 metru distancē Ķiksis izcīnīja augsto trešo vietu.